Hoolekogu

 

MEIE LASTEAIA HOOLEKOGU LIIKMED:

                     2016- 2017

 

NAERUPALLID

OLESJA JAKUBOVSKAJA

Kontaktid: 55 57 45 13 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

TIIGRIKUTSUD

 HELEN SALISTE

 Kontaktid: 50 53 800  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

LEPATRIINUD

 ANDRES MANDEL

 Kontakt: 50 25 425 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  

SIPSIKUD

MARJOT RANDRÜÜT

Kontaktid: 51 11 505 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

KULLAPAID

MILKO MILATSKOV  

Kontaktid: 51 47 085 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

LOTTED

STELLA MAKSTIN

Kontaktid: 52 40 352 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

ESSI VAHTRAS - Nõmme LOV esindaja,

Kontaktid: 64 57 338 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

                                                                               

SIGNE VIILUP - õpetajate esindaja

Kontaktid: 55 59 98 67 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

HOOLEKOGU LIIKMETE POOLE VÕIB PÖÖRDUDA KÕIKIDE LASTEAIA TÖÖD

PUUDUTAVATE PROBLEEMIDE JA ETTEPANEKUTEGA!